Stroj na balení malých sáčků na tekutou pastu

Stroj na balení sáčků je nádherný malý stroj na balení sáčků. Je široce používán pro omáčku, kávu, cereálie, šampon, rajčatový kečup, džus, džem, palmový olej, vodu a další nápojové produkty. Rychlé plnění a utěsnění, Synda vám může přizpůsobit nejlepší stroj na balení sáčků.

Stroje na balení sáčků VKPAK jsou oblíbené pro balení různých stylů sáčků, jako je 3-stranný uzávěr, 4-stranný uzávěr, sáček s tyčinkou a cizí sáček. Jsme vynikající ve strojích na plnění sáčků, neomezujeme se na stroje na balení kapalných sáčků, stroje na plnění sáčků s granulemi, stroje na balení práškových sáčků atd.

Multifunkční a plně automatické stroje na balení sáčků VKPAK mohou realizovat automatickou výrobu sáčků, měření, plnění a uzavírání, tisk data, řezání a počítání. K dispozici jsou také balíčky se snadným trhacím zářezem a řetězy.

S typy strojů na balení do sáčků, které mají různé způsoby balení a uzavírání sáčků, je automatický stroj na balení sáčků VKPAK tím nejvýkonnějším strojem na plnění a uzavírání sáčků pro vás.

PodrobnostiParametrVideoaplikace
  • Tento stroj má jednu sadu vertikálního těsnicího zařízení horkých válců, jednu sadu horizontálního těsnicího zařízení horkých válců a jednu sadu horizontálního těsnicího zařízení studených válců. Valivé těsnění je přijato: Vertikální těsnění je šachovnicový vzor s nepropustným únikem, zatímco horizontální těsnění je šachovnicový vzor (nebo prosté těsnění) s nepropustným těsněním.
  • Zákazník si může vybrat magnetické čerpadlo pro volně proudící kapalinu, čerpadlo Hibar pro rovnoměrný viskózní produkt, pístové čerpadlo pro nerovnoměrně viskózní kapalinu a Rotary pump® pro rovnoměrné kontinuální podávání viskózního produktu. Existují tři typy funkcí řezání: hladké řezání, řezání pilovými zuby a perforace Tento stroj je také vybaven trhacím zářezem pro pohodlné otevírání sáčku.
  • Ovládání PLC, dotyková obrazovka zobrazuje provozní stav.
  • Vertikální uzavírací jednotka poháněná motorem s proměnnou frekvencí, umožňuje plynulé nastavení rychlosti balení ve jmenovitém rozsahu.
  • Horizontální těsnicí jednotka poháněná servomotorem umožňuje plynulé nastavení délky sáčku v rámci jmenovitého rozsahu. Délku sáčku lze nastavit na dotykové obrazovce a nastavení délky je snadné a pohodlné.
  • Inteligentní systém řízení polohy fotobuňky s funkcí automatického polohování prvního sáčku. Eliminujte vliv rušení signálu způsobeného abnormálním vzorem očních značek a špatným tiskem filmu, abyste zajistili stabilní provoz.
  • Funkce automatického nastavení pro neefektivní řezání, řeší problém vícenásobných nastavení zastavení stroje a plýtvání fólií, zlepšuje efektivitu práce a zajišťuje dobrý vzhled sáčků.

Tekutá pasta-sáček-balicí stroj

PoložkaSpecifikace
Délka45-180 mm
Šířka30-95 mm (3stranné těsnění) 35-100 mm (4stranné těsnění)
Plnicí kapacita0,5-60 ml ml (g)
Rychlost balení100-200 ks za min
Napájení3kw/AC380V
Dimenze1400*1000*1850mm (D*Š*V)
Hmotnost450 kg
HmotnostPET/AL/PE,PET/PE,OPP/CPP atd. kompozitní fólie
Parametry filmové roleVnější průměr≤400;Vnitřní průměr φ75
Standardní plnicí zařízeníMagnetické čerpadlo/Hibar čerpadlo/pístové čerpadlo/rotační čerpadlo
Standardní metoda řezáníObyčejné řezání, řezání pilou, řezání perforací
Volitelné zařízeníTepelná tiskárna, tiskárna, snímač hladiny, dvouvrstvý zásobník, míchadlo, výstupní dopravník
Tento stroj je určen pro automatické balení tekutého, viskózního omáčky a pastového materiálu, těsnění používá metodu tří nebo čtyř bočních těsnění, podle různých materiálů, balicí materiály přijímají různé dávkovací zařízení pro vstřikování do sáčků. Metody odříznutí mohou použít každý z plochých nožů, vroubkovaného nože, hrotového značkovacího nože jako požadavek. A vybavené zařízením pro snadné řezání otevřených sáčků.

Tento sériový mechanický průlom využívá lokalizovatelný vysoce výkonný řídicí systém PLC s dvojitou frekvenční konverzí prostřednictvím „dialogu člověk-stroj“, díky čemuž se úpravy pro výměnu produktů stávají jednoduchými, přesnými a stabilními, anglické rozhraní činí operace nastavení jednoduchými, intuitivními a spolehlivými.
Tekutá pasta-sáček-balení-stroj-6